Her yıl dünyanın her noktasından milyonlarca öğrencinin eğitim veya turizm amaçlı ziyaret ettiği Amerika, vatandaşlarımız tarafından’da sıklıkla ziyaret edilmektedir. Uçsuz sahilleri ve birçok farklı kültürü topraklarında barındırmaktadır.

 Amerika Vizesi Başvuru Formu Sürecin En Önemli Aşamasıdır

Amerika vizesi başvurularında kişilerin yanıldığı en önemli etkenlerden biriside başvuru formunu ciddiye almamasıdır. Amerika konsolosluğu her ne kadar yüz yüze görüşme gerçekleştiriyor olsa bile hazırlamış olduğumuz vize başvuru formunu değerlendirmeye alacaklardır.
Özellikle acemi şahıslar tarafından gerçekleştirilen başvurular sıklıkla red yanıtıyla sonuçlanmaktadır. Profesyonel başvurunuzu Vize Ajansının alanında uzman danışmanlarıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Amerika Vizesi Randevusu

Eksiksiz ve hatasız olarak doldurduğumuz vize başvurusu sonrasındaki en önemli süreç Amerika vizesi randevusu olarak karşımıza çıkmaktadır. 
Görüşme öncesinde hangi soruların çıkacağını belirten danışmanlarımız eşsiz bilgileri sizlere sunmaktadır.
Amerika Vizesi Başvurusunda Hangi Alanlarda Yardımcı Oluyorsunuz ?

Amerika vizesi başvurularındaki kilit ve süreci etkileyen tüm noktalarda yer almaktadır. Amerika vizesi başvuru formunun doldurulması, vize başvurusunun sonraki adımı olan randevunuzun alınması ve gerekli dilekçelerin hazırlanması noktasında alanında uzman danışmanlarımız tarafından destek sağlanmaktadır.

Amerika Vizesi Başvuruları Kaç Günde Yanıtlanmaktadır ?
Bununla ilgili net bir süre bulunmamakla birlikte deneyimlerimizden yola çıkaracak ortalama bir zaman dilimi vermek mümkündür. Ortalama süre 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Ancak bu süre kış aylarında 2 haftaya kadar düşmektedir.

Bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.